Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна кільцева люстра A246з металевим каркасом — це стильний і елегантний вибір для будь-якого інтер'єру. Люстра представлена вдвох розмірах кілець:
- 60 см— потужність22 Вт
- 80 см— потужність36 Вт
Чорний хромований металевий корпуснадає світильнику сучасного вигляду і підкреслює його індустріальний стиль. Світильник має вбудованісвітлодіодизнейтральною температурою світла, що створює комфортне і ефективне освітлення в будь-якому приміщенні.
Цякільцева модельідеально підходить длямінімалістичних віталень,спалень в скандинавському стилі, сучаснихофісіваборесторанів у стилі лофт, де важливі елегантність і функціональність. Вона додає простору не лише стиль, а йфункціональне освітлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр кільця | 60 см |
| Колір корпусу | Чорний хром |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Потужність, Вт | 22 |
| Розмір монтажної планки | 12,5 см |
| Розмір стельової основи | 14х4 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | A246 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 6 665 ₴





