Серія підвісних світильників AK03зполімерним абажуромпоєднує сучасні технології, природну елегантність і легкість. Завдяки спеціальномуполімерному матеріалу, з якого виконаний абажур, цей світильник випромінюєм'яке, розсіяне світло, яке наповнює приміщення затишком і створює атмосферу спокою.Він не просто освітлює, а й перетворюється наунікальний дизайнерський акценту сучасному інтер'єрі.Хромовані деталівнизу корпусу йбіла стельова основадодають виробу вишуканості і підкреслюють його стиль.
У серії єп’ять варіантів розміру: 30x18 см, 40x20 см, 50x24 см, 60x27 см і 80x29 см. Це дає можливість підібрати ідеальний світильник для будь-якого інтер’єру або комбінувати кілька моделей для створенняоригінальної світлової інсталяції. Всередині абажура розміщуються лампи підцоколь E27(лампи в комплект не входять).
Регульована висота підвісудозволяє використовувати цей світильник в приміщеннях з різною висотою стелі, роблячи його універсальним варіантом дляжитлових і комерційних просторів. Ідеальний дляспалень,віталень,лаунж-зон,кафета стильнихгромадських інтер’єрів, де важливі легкість і елегантність форм, а також ніжність світла.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 20 см |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 40 мм |
| Діаметр корпусу | 40 |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Полімерний текстиль |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір стельової основи | 11,5х2,5 см |
| Серія | AK03 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Куля |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 4 055 ₴







