Біла стельова люстраPL057 ізполімерного текстилю— це поєднання легкості, природної гармонії та інноваційних технологій. Її витончений дизайн, натхнений природними формами, нагадуєорганічну, потовщену структуру, що створює атмосферу затишку й тепла. Завдяки унікальному полімерному текстилю, люстра ефективно розсіюєм'яке, комфортне світло, яке наповнює простір легкістю та спокоєм.
Довжина— 45см, ширина — 45см, висота —17 см. Особливістю моделі єтекстура, що створює ефектневагомості, перетворюючи люстру на декоративний акцент у будь-якому інтер'єрі. В центрі композиції розташованісвітлодіоди, що мають три режими світла:теплий,нейтральнийіхолоднийз потужністю36 Вт(18 Вт у теплому та холодному режимах).
Люстра ідеально підходить дляневеликих кімнат:спалень,лаунж-зон,кафетагромадських просторів, що підкреслюють легкість форм і елегантну естетику. Вона стане чудовим доповненням до інтер'єрів у стиляхмінімалізміскандинавський стиль, де важливі натуральні матеріали та простота форм.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 17 см |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 45 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Полімерний текстиль |
| Потужність, Вт | 36 w |
| Розмір монтажної планки | 32,5 см |
| Розмір стельової основи | 36х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 7 755 ₴









