Серія дизайнерських підвісних світильників AA228зкаркасною сферичною конструкцією— це ідеальне поєднання сучасного мінімалізму, стилю та функціональності. Світильник маєсферичну форму, виконану з тонких білих металевих ліній, які утворюють ефектну мереживну структуру. Кожна металева лінія обвита десятками маленькихсвітлодіодів, що нагадують гірлянду, створюючитепле світло. Дизайн світильника легкий і відкритий, додаючи ефектуповітряностіта сучасної елегантності.
У серії представлені три варіанти розміру:Ø20x25 см, Ø30x32 сміØ40x45 см, що дозволяє підібрати найкращий варіант для будь-якого інтер'єру. Завдякирегульованій висоті підвісу(до175 см) світильник можна адаптувати до різної висоти стелі, що робить його універсальним длярізних типів приміщень.
Цей світильник стане чудовим декоративним доповненням доспалень,віталень,лаунж-зонабокафе, створюючи приємну атмосферу та елегантний акцент у вашому інтер'єрі.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 40 мм |
| Діаметр корпусу | 40 |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна висота | 175 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Потужність, Вт | 2 |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Світлова температура | 3000 К |
| Серія | AA227 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Куля |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 3 595 ₴









