Підвісний світильникзгалактичними мотивами, який нагадуєпланету Сатурн, стане чудовим акцентом у вашому інтер'єрі.Скляний плафонз незвичними узорами, що імітують поверхню планети, чудово поєднується зметалевим корпусом чорного кольору.Обводка у вигляді орбітиз чорного металу має діаметр50 смі оснащенасвітлодіодною підсвіткоюпід акриловим розсіювачем. Світильник випромінюєнейтральне світлоз потужністю40 Вт, що створює рівномірне освітлення.
Діаметр скляного плафона—20 см, а зовнішня орбіта з чорного металу додає світильнику завершеного вигляду.Регульована висота підвісу(від45 до 130 см) дає можливість встановити світильник в приміщеннях з різною висотою стелі, роблячи його універсальним рішенням длярізних типів приміщень.
Цей світильник ідеально підходить дляспалень,віталень,лаунж-зон,кафеабо будь-якихсучасних інтер'єрів, де важливі оригінальність форм, стиль і ефективне освітлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 130 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Потужність, Вт | 40 w |
| Розмір монтажної планки | 12,5 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Розмір стельової основи | 13х4 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | MJ 81 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 5 395 ₴









