Світильник AK05зполімерним абажуромпоєднує в собі сучасні технології, елегантність та легкість. Завдяки спеціальномуполімерному матеріалу, з якого виготовлений абажур, він випромінюєм'яке, розсіяне світло, яке створює атмосферу затишку й спокою в будь-якому інтер'єрі.Оригінальна форма світильниканагадує елегантну овальнусферу, розділену вертикальними лініями, що підкреслюють його витонченість і стиль. Цей світильник не лише виконує функцію освітлення, але й стає виразним дизайнерським акцентом у сучасних інтер'єрах.
Два розмірисвітильників серії AK05— Ø19x28 см і Ø28x55 см, що дає можливість вибрати найбільш підходящий варіант для вашого простору або комбінувати кілька моделей для створенняоригінальної світлової інсталяції. Світильник передбачає використання ламп зцоколем E27(лампи в комплект не входять).
Завдякирегульованій висоті підвісу до 140 см, цей світильник можна використовувати у приміщеннях з різною висотою стелі, що робить його універсальним дляжитлових і комерційних просторів.
Цей світильник ідеально підходить дляспалень,віталень,кафе,лаунж-зоні стильнихгромадських інтер'єрів, де важливі легкість форм, елегантність і м'якість світла. Він також відмінно комбінується з іншими моделями серіїAK03іAK04.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Овал |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 19 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Полімерний текстиль |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | Ø19х28 см |
| Розмір стельової основи | 11,5х2,5 см |
| Серія | AK05 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 19 мм |
- Ціна: 3 355 ₴








