Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильне брав металевому корпусі кольорулатуньіз прозоримскляним розсіювачем— ідеальний вибір для сучасних інтер'єрів. Висота бра —21 см, ширина —10,5 см, відступ від стіни —9 см.
Цеелегантне освітленнядодає елементів розкоші та стилю в будь-яке приміщення.Світлодіодизнейтральною температурою світлапотужністю4,5 Втстворюютьм’яке, але яскраве світло, яке відбивається на скляному розсіювачі, створюючи ефектвідблисків, подібних додіамантів. Така особливість робить модель ще більш привабливою та додає інтер'єрушик.
Це бра стане чудовим доповненням до інтер'єрів у стиляхмінімалізм,лофтабосучасний класика. Ідеальне рішення для створення атмосфери елегантності й комфорту в будь-якій кімнаті вашого дому.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 10.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 21 см |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 4,5 Вт |
| Розмір монтажної планки | 17,5 см |
| Розмір стельової основи | 18х5х2,5 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 2 505 ₴







