Представляємо серію стельовихлюстр 1279, які поєднують інноваційний дизайн із витонченою елегантністю. Їхня конструкція складається зметалевих трубок, розташованих у вигляді сонячних променів, що додає люстрі динамічності. На кінцях трубок закріпленібілі матові акрилові плафони(діаметр 2 см, довжина 9 см), які ефективно розсіюють світло, створюючи ефектсонця, що випромінює світло з різних напрямків. Кожен плафон оснащенийцоколем G4.
Люстри серії 1279 представлені втрьох кольорах корпусу: чорному, золотому та хромованому. У серії єтри варіанти розмірів:
- 22 плафони: довжина 90 см, ширина 70 см, висота 10см
- 32 плафони: довжина 110 см, ширина 90 см, висота 10см
- 42 плафони: довжина 135см, ширина 120 см, висота 10см
Завдяки невеликій висоті ці люстри є ідеальними для приміщень зневисокими стелями.
Люстра 1279— це стильний акцент для сучасних інтер'єрів у стиляхмінімалізм,модернтаіндастріал. Вона підходить для просторихвіталень,кухоньз відкритими плануваннями,коридорів, а також дляофісівтаковоркінгів, де важливі стиль та функціональність.
Ця люстра не тільки освітлює простір, а й додає йомуелегантностітасучасного вигляду, що робить її чудовимдекоративним елементомдля будь-якого інтер'єру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 110 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 32 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Розмір монтажної планки | 17,5 см |
| Розмір плафона | 9х2 см |
| Розмір стельової основи | 18х10 см |
| Серія | 1279 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 8 315 ₴






