Стельова люстрау формі квітки — вражаюче поєднання елегантного дизайну та функціональності. Люстра має два яруси пелюсток, по чотири в кожному, виконаних із металевого корпусу чорного кольору, діаметром46 см. Завдяки 3D підсвітці, яка розміщена між двома ярусами пелюсток, вона додає світильнику особливого вигляду та створює неповторну атмосферу в приміщенні. Ця особливість додає глибини та об’єму дизайну, підкреслюючи його сучасність і елегантність.
Акриловий розсіювачна кінцях металевого корпусу не тільки доповнює стильний вигляд люстри, але й ефективно розсіює світло, яке створюється вбудованимисвітлодіодами. Люстра має три режими освітлення:тепле,холоднетанейтральне світло. Потужність люстри складає84 Вт(38 Вт для теплого та холодного світла, 74 Вт для нейтрального, і 11 Вт для 3D підсвітки).
Висоталюстри становить11 см, що робить її підходящою для приміщень із різною висотою стель. Це ідеальне рішення длясучасних віталень, спалень або холів, додаючи інтер’єру розкоші та елегантності.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 46 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Потужність, Вт | 84 |
| Режим нічника | Немає |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір стельової основи | 20х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Ширина | 46 мм |
- Ціна: 3 885 ₴










