Світлодіодний світильник PEARLIESна 10 білих світлових кульокØ 15 смз елегантнимлатунним корпусомстане яскравим акцентом у вашому інтер’єрі. Кожна кулька пронизанаметалевою основою кольору латунь, що додає світильнику особливогошармутастильного вигляду. Доповненням служитьефектний декоративний елемент— підвіска зкільцем і звисаючою латунною кулею(довжина — 33 см).
Цялюстра-трансформермає загальну довжину195 смта підходить для різних варіантів освітлення. Світлодіоди, вбудовані всередину кульок, даютьтепле світлоіпотужність 62 Вт, що робить освітлення приємним і комфортним для будь-якої зони.
Люстра кріпиться у3-х точках, з можливістю регулювання висоти та відстані між точками кріплення від80 см до 145 см, що дозволяє змінювати форму світильника від більшпрямоїдохвилеподібної. Максимальна висота люстри —100 см.
PEARLIESідеально підійде дляобідніх зонувітальняхтаїдальнях, а також для просториххолів,комерційних приміщень(рецепції, кафе та ресторанів), створюючисучасну та вишукану атмосферу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відстань між точками кріплення | 145 см |
| Довжина | 195 мм |
| Довжина корпусу | 195 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 100 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Мінімальна висота | 37 см |
| Потужність, Вт | 62 |
| Розмір монтажної планки | 11,5 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 12х4 см |
| Світлова температура | 3000 К |
| Серія | Pearl |
| Тип кріплення | 3 металевих троси |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 11 165 ₴








