Люстрав латунному корпусі у вигляді двох кілець (Ø 60+40 см) — це стильний акцент для сучасного інтер'єру. Їївишуканий дизайнз обох кілець, покритих пластиком з імітацією кришталевої фактури, створює ефект м'якого та елегантного освітлення. Кожне кільце маєвисоту всього 4 см, що підкреслює йогомінімалістичний стиль.
Вбудовані світлодіодипрацюють в трьохсвітлових режимах, забезпечуючи потужність 82 Вт (42 Вт у теплому та холодному світлі). Пластиковірозсіювачісприяють рівномірному, м'якому розсіюванню світла, створюючи затишну атмосферу.
Загальну висотулюстри можна регулювати в межах від 50 до 145 см, а такожположення кілецьможна змінювати, що дає можливість адаптувати люстру під будь-які типи приміщень.
Ідеально підходить дляпросторих віталень, їдалень, холів, або навіть для комерційних приміщень (ресторанів, шоурумів), де потрібно створити атмосферустилю, розкоші та сучасного вигляду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр кільця | 60+40 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 145 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Потужність, Вт | 82 w |
| Розмір монтажної планки | 17,5 см |
| Розмір стельової основи | 20х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | JU09 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 9 485 ₴








