Неймовірний підвісний світильник, виконаний у виглядістилізованої квітки, поєднуєсучасний дизайнтанатхнення природними формами.Матеріал, що імітує дерево, створює ефект природної текстури (Ø 38 х 9 см).Латунна стельова частинасвітильника гармонійно поєднується з основнимпідвісним корпусом.
Світильник оснащенийлампочкою з цоколем Е27, що підкреслює його універсальність.Загальна висота світильника регулюєтьсявід25 до 145 см, що дозволяє адаптувати його під будь-які розміри приміщення, що особливо зручно длякухні,спальнічивітальні.
Цей світильник може бутиосновним джерелом світлав невеликому приміщенні або чудово виконувати рольдекоративного освітленнядля окремих зон.Елегантний, сучасний стильцього світильника надасть приміщенню особливого шарму та затишку.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 9 см |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма | Квітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 38 мм |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 145 см |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 38 мм |
- Ціна: 6 525 ₴









