Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильне бра з мармуровим плафоном— це ідеальне поєднання елегантності та сучасного дизайну, яке додасть будь-якому інтер'єру витонченості та характеру.Металева чорна основадоповненалатунною фурнітуроюбіля плафона, що підкреслює сучасний вигляд і додає світильнику особливої стильності.
Основний акцент цієї моделі —мрамуровий плафон, який має розміриØ 9 см х 24 смі виглядає як справжній витвір мистецтва.Цоколь Е14дозволяє використовувати одну лампу, що забезпечує приємне, м'яке освітлення.Висота бра—37 см,ширина—10 см, авідступ від стіни—16 см, що дозволяє люстрі гармонійно вписуватися в різні інтер'єри.
Цебраідеально підходить длявіталень,спалень,коридорівабо будь-яких інших приміщень, де важливо створити атмосферу затишку та елегантності.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 37 см |
| Відступ від стіни | 16 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фурнітури | латунь |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Мрамор |
| Матеріал розсіювача | Мармур |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 11,5 см |
| Розмір плафона | 24х9 см |
| Розмір стельової основи | 12х10х2,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Цоколь | E14 |
- Ціна: 8 195 ₴









