Неймовірний підвісний світильниквиконаний у виглядістилізованої квіткиз поєднаннямчорного верхнього плафонатафактурного оранжевого низу(Ø 40 х 25 см).Світлодіодипотужністю8 Втз нейтральною температурою світла приховані під пластиковим розсіювачем, забезпечуючи м’яке й рівномірне освітлення.
Стельова частина світильникавиконана зчорного металу, що прекрасно гармонує з основним плафоном, авидовжений металевий елемент латунного кольорудодає розкішного вигляду.
Загальна висота світильника регулюєтьсявід35 до 140 см, що дозволяє адаптувати його до будь-яких розмірів приміщення, що особливо зручно длякухні, спальні чи вітальні.
Цейсвітильникстане чудовим доповненням длядекоративного освітлення окремих зон, надаючи інтер’єру стилю, елегантності та сучасного вигляду.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 10 см |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма | Квітка |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 40 мм |
| Діаметр корпусу | 40 |
| Колір корпусу | Оранжевий |
| Колір фурнітури | латунь |
| Максимальна висота | 175 см |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Потужність, Вт | 8 |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | SGA31 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 5 105 ₴









