Серія підвісних світильників BOLLI— це поєднаннясучасного дизайнутаелегантної витонченості.Опуклі скляні плафонизметалевою основоюлатунного кольору створюють ефектний акцент, який привертає увагу і додає атмосферності будь-якому інтер’єру. Всередині кожного плафона розташованийметалевий кругзвбудованими світлодіодамипотужністю8 Втзнейтральним світлом, що забезпечуєм’яке і рівномірне освітлення.
Серія доступна у двох кольорах плафонів —янтарнийіграфітовий— що дозволяє вибрати відповідний варіант для різних стилів інтер'єрів. Моделі представлені в двох формах:
- BS12-230: плафон Ø 20x20 см, загальна висота підвіса з металевим кріпленням33 см
- BS12-330: плафон Ø 28x13 см, загальна висота підвіса з металевим кріпленням25 см
Загальна висота підвісів регулюється, що дозволяє адаптувати їх під різні типи приміщень і створювати потрібну атмосферу. Цісвітильникичудово підходять длявіталень,спалень,кухоньабостильних комерційних просторів, додаючи елегантності та сучасного характеру.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 25 см |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 28 мм |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Янтарний |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Потужність, Вт | 8 |
| Розмір монтажної планки | 11,5 см |
| Розмір плафона | 28х13 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | BS11 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 4 235 ₴








