Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна стельова люстравчорному металевому корпусізбілими плафонами(Ø 12 см) додає елегантності і сучасного вигляду будь-якому інтер’єру. Люстра представлена у трьох комплектаціях:
- на4 плафони: діаметр73 см, висота25 см
- на6 плафонів: діаметр77 см, висота25 см
- на8 плафонів: діаметр77 см, висота25 см
Цоколь E27дозволяє використовувати лампи різної потужності та типу, що додає гнучкості у налаштуванні освітлення.
Металевий корпус з чіткимигеометричними лініямистворює стильну композицію, апродумана конструкціялюстри забезпечуєрівномірне освітлення. Вона стане ідеальним акцентом дляосвітлення обідньої зони,кухні,робочого кабінету,спальніабовітальні, надаючи приміщеннюзатишкуісучасного характеру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 77 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 6 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 11,5 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Серія | S 7072 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 77 мм |
- Ціна: 2 935 ₴






