Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерське настільна лампаATHELIA - це втілення елегантності та сучасності у невагомому корпусі. Особливістю дизайну даної моделі єперламутрові пластини діаметром 5 см.Завдяки своїй формі таперламутровим пластинамвона привертає увагу і створює атмосферу розкоші.
Корпус виготовлений з металукольору хром, розмір корпусу: висота - 37 см, діаметр - 27 см.Цоколь Е14 на 2 лампи.
Серія люстрATHELIA представлена у 2-х кольорах корпусу: хром та золота та у4-х розмірах:три круглі з діаметрами 45 см, 60 см та 80 см і видовжена - 80х30 см. Також цю серію люстр чудово доповнюють підвіси діаметром 30 см,бра- 27х18 см та настільні лампи - 37х27 см.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 37 см |
| Колір корпусу | Хром |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір стельової основи | 18х3 см |
| Серія | 1537 CH |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Цоколь | E14 |
- Ціна: 4 500,75 ₴







