Серія MBJ11підвісних люстр Perlaвражає своєю унікальною композицією, де стильний ланцюжок із світлових кульок є ідеальним поєднанням сучасної естетики та розкішної декоративності.Латунний металевий корпусслугує основою длябілих пластикових кульØ 15 см, що нагадують перлини, нанизані на золотисту основу. Такий дизайн створює ефект легкості, наче світло розтікається простором, при цьому кульки виглядають так, ніби парують у повітрі.
Вбудовані світлодіодидозволяють перемикати світло на три режими:теплий,нейтральнийтахолодний, що дозволяє підлаштувати атмосферу під ваші потреби.
Моделі серіїпредставлені в п’яти варіантах:
- MBJ11-1650: 10 кульок, довжина 180 см, потужність 44 Вт (22 Вт для теплого та холодного режимів)
- MBJ11-2029: 12 кульок, довжина 210 см, потужність 50 Вт (24 Вт для теплого та холодного режимів)
- MBJ11-2450: 14 кульок, довжина 250 см, потужність 58 Вт (28 Вт для теплого та холодного режимів)
- MBJ11-2487: 16 кульок, довжина 280 см, потужність 68 Вт (34 Вт для теплого та холодного режимів)
- MBJ11-3200: 19 кульок, довжина 330 см, потужність 84 Вт (42 Вт для теплого та холодного режимів)
Регульована висота(трос 150 см) дозволяє легко адаптувати люстру під висоту стелі і створити більш плавну або більш провисаючу композицію. Ці люстри стають не лише джерелом світла, але йцентральним арт-об’єктом, що стане яскравим акцентом у просторі. Ідеальний вибір дляпросторих віталень,їдаленьчипублічних просторів(шоурумів, ресторанів тощо), де важлива елегантність і ефектний дизайн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина корпусу | 250 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Полімер |
| Потужність, Вт | 58 w |
| Розмір монтажної планки | 11,5 см |
| Розмір стельової основи | 12х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | 77068 |
| Тип кріплення | Монтажна планка та трос |
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал) |
- Ціна: 10 805 ₴









