Серія неймовірних підвісних люстрвзолотому корпусіпривносить в інтер’єр вишуканість та стиль завдякиунікальному дизайнуззвисаючими декоративними білими матовими пластинамиу форміпір’їн. Ці люстри, що поєднують елегантність та сучасність, ідеально підходять для просторів, де важлива не лише функціональність, а й художній вигляд освітлення.
Серія представлена у двох формах:круглий кільцевий корпус(втрьох діаметрах:50 см,60 смта80 см) тавидовжений овальний корпус(вчотирьох довжинах:60 см,80 см,100 смта120 см). Це дає можливість вибрати оптимальний варіант під будь-який інтер’єр.
Висота кожної люстрирегулюється, що дозволяє адаптувати її до різних типів приміщень. Ці люстри чудово підходять длявіталень,їдаленьабосучасних комерційних приміщень(особливоресторанівтаготелів), додаючи інтер’єрустилютавишуканості.
У серії також єбра(стіновий світильник) звисотою 24 смідовжиною 30 см (Відступ від стіни 19 см ), що доповнює люстри, створюючигармонійну світлову композиціюв будь-якому інтер’єрі.
бра розраховане на2 лампочки Е14.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 24 см |
| Відступ від стіни | 19 см |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Білий матовий |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 8,5 см |
| Розмір стельової основи | 25х10х2,5 см |
| Серія | MJ370 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Цоколь | E14 |
- Ціна: 3 965 ₴








