Серія люстрзпідвісним корпусом у вигляді таючих гір— це елегантне поєднаннясучасного дизайнутанатхнення природою.Чорний металевий корпусізсиликоновим розсіювачемз одного боку іпрозорими акриловими елементамиз іншого (разом висота 13 см) створюють враженнякрижаних гір, що тануть. Всередині гір розташованідрібні шматочки золотої патини, що додають люстріособливого шарму.
Світлодіоди, вбудовані в чорний корпус, підтримуютьтри режими освітленняі випромінюють світло в дві сторони.Особливий акцентстворюють світіння «гір» із маленькими деталями золотої патини, які перетворюють люстру наяскравий акцентв інтер’єрі.
Модель представлена в двох формах:
- Круглий кільцевий корпус— в2-х діаметрах:60 смта80 см
- Видовжений прямий корпус— в2-х довжинах:100 смта120 см
Висота кожної люстри регулюється, що дозволяєадаптувати її до різних типів приміщень. Ці люстри стануть чудовим акцентом увітальні,спальні,їдальніабо всучасних комерційних приміщеннях(особливоресторанахтаготелях), додаючи інтер’єрустилютавишуканості.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 13 см |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр корпусу | 60 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальна висота | 90 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Потужність, Вт | 32 |
| Розмір монтажної планки | 17,5 см |
| Розмір стельової основи | 20х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | MJ374 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 15 845 ₴








