Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія підвісних люстрз"крижаним" корпусом— це неймовірне поєднаннясучасного дизайнутаестетичної елегантності. Чорний металевий корпус в поєднанні з прозоримиакриловими елементаминагадуєкрижини, що тануть, створюючи ефект кристалічної легкості. Такий дизайн ідеально підходить для просторів, де важлива не лишефункціональність, а йхудожній вигляд освітлення.
Ця серія представлена в двох формах:
- круглий кільцевий корпус— в2-х діаметрах:60 смта80 см
- видовжений прямий корпус— в2-х довжинах:100 смта120 см
Такі варіанти дозволяють підібрати люстру під будь-який інтер’єр, відкласики до сучасного мінімалізму.
Висота кожної люстри регулюється, що дає можливістьадаптувати її до різних типів приміщень. Вона стане чудовим акцентом увітальні,спальні,їдальніабо всучасних комерційних приміщеннях(особливоресторанахтаготелях), додаючи інтер’єрустилютавишуканості.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 8 см |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр корпусу | 80 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальна висота | 120 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Потужність, Вт | 54 |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | MJ371 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 19 535 ₴







