Серія світильників у сучасному геометричному стилі — це витончене поєднаннямінімалізму, м’якості форм і тепла латунного блиску. Конструкція побудована на повторюваному модулі —матових білих кульках з акрилу, у які вбудоване світлодіодне джерело світла. Кожна кулька випромінює ніжне та рівномірне світло, що доступне втрьох режимах: тепле, нейтральне і холодне.
Золотисто-латунний металевий корпус додає серії елегантності та благородного акценту. Завдякиплавному поєднанню кульок і латуні, світильники виглядають як арт-об’єкти та органічно вписуються у простір сучасних інтер’єрів — від скандинавського мінімалізму до глему.
У колекції представлені:
1. Одинарний підвісний світильник
• Підвіс з трьох кульок, розмір підвісної частини — 35×15 см
• Потужність —14 Вт
• Висота регулюється до120 см
2. Потрійний підвісний світильник
• Три підвіси по 3 кульки
• Потужність —78 Вт(поєднання теплого й холодного освітлення)
• Висота регулюється до120 см
3. Настільна лампа
• Висота —45 см, ширина —12 см
• Потужність —14 Вт
Ці світильники створюютьмʼяку світлову атмосферу, що підходить як для зон відпочинку, так і для декоративного акценту в інтер’єрі.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 45 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Потужність, Вт | 14 w |
| Розмір стельової основи | 18х2 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | SG013 |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Форма | Циліндр |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 5 585 ₴








