Люстрадугова PEARLIES— це поєднаннясучасного дизайнутаелегантності, яке додає вишуканості будь-якому інтер’єру. Її конструкція нагадуєперлинне намисто, що парить у повітрі, дебілі матові кулькиØ 8 смчергуються змаленькими металевими латунними кульками, створюючи елегантний ефект.
Ця модель представлена у 4-х варіантах:
- на8 кульокдовжиною66 смі потужністю10 Вт
- на11 кульокдовжиною85 смі потужністю14 Вт
- на13 кульокдовжиною105 смі потужністю16 Вт
- трирівнева модель 8+11+13 кульокпотужністю40 Вт
Люстру можна використовувати як одинично, так і комбінувати варіанти для створеннянеймовірних світлових композицій. Вбудованісвітлодіодипідтримуютьтри режими освітлення:теплий,нейтральнийтахолодний.
Висота люстрирегулюється, а також можна налаштувати висоту кожної сторони окремо, що дозволяєгармонійно інтегрувати люстру в будь-який простір. Цедекоративна люстра, яку варто використовуватияк доповнення до основного освітлення, підкреслюючи стиль приміщення.
PEARLIESстане чудовим акцентом надобіднім столом, ввітальніабобарній зоні, додаючи легкості та вишуканості вашому інтер’єру.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 35 см |
| Основні атрибути | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 95 мм |
| Довжина корпусу | 95 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 145 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Потужність, Вт | 14 |
| Розмір монтажної планки | 24,5 см |
| Розмір стельової основи | 25х6х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | Pearl |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Форма | Прямокутник |
- Ціна: 6 305 ₴








