Люстра-орбіта— це справжнєкосмічне чудо, що нагадуєорбіти планет, які обертаються навколо невидимого центру.Маленька золота кулькаØ 7 смтапрозорий плафон(пластикØ 13 см, всередині якогоLED гірлянда) створюють ефект планет, що рухаються в просторі, а середня частина, немовзоря, випромінюєм’яке світло.
Загальний діаметр конструкції люстри—60 см, а висота —18 см, що дозволяє люстрі стати стильним акцентом у будь-якому інтер’єрі. Вбудованісвітлодіодиу центральній частині люстри (підакриловим розсіювачем) і по краях обвідків (підсиліконовим розсіювачем) випромінюютьтри світлових режимипотужністю68 Вт(по36 Вт у тепломутахолодному режимах), а також маютьрежим нічника—8 Вт.
Пульт керуваннявходить у комплект, що дозволяє зручно регулювати освітлення. Люстра втілюєгалактичні мотиви, додаючи інтер’єру не лишефункціональність, але й атмосферузагадковостітакосмічного величчя. Ця люстра — чудовий символнескінченностітаруху, що привносить до вашого дому частинуВсесвіту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Тип кріплення | Монтажні отвори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відстань між точками кріплення | 18,5 см |
| Довжина | 60 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фурнітури | Золотий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Наявність пульта д/у | Є |
| Потужність, Вт | 68 |
| Режим нічника | Є |
| Розмір стельової основи | 26х6 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Форма | Асиметрична |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 4 235 ₴









