Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Функціональнебрау чорному видовженому металевому корпусі з білимплафоном(Ø 15 см) та тонким чорним обвідком, що додає елегантності й сучасного вигляду. Знизу розташована чашоподібнапідставка, яку можна використовувати для розміщення невеликого вазону чи декоративних елементів, додаючи функціональності й стилю.
Довжина бра— 60 см,ширина— 17 см,відступ від стіни— 21 см.Плафонвиконаний із білого матового скла, ацоколь G9дозволяє використовувати різні види ламп.
Ця модель чудово підходить дляспальні,дитячоїкімнати чивітальні, додаючи атмосферу затишку та стилю в інтер'єр. Її функціональність і естетика поєднуються для створення гармонійного простору, де кожен елемент відіграє важливу роль у загальному оформленні кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 17 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 21 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 59,5 см |
| Розмір плафона | 17 см |
| Розмір стельової основи | 60х4х3 см |
| Серія | B93/2 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 2 115 ₴









