Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантні люстриз колекції квітів поєднуютьсучасний дизайнтавитончену природність. Чорна металева основа та підвісний корпус-абажур, виконаний ізбілих акрилових пластин, формуютьрізноманітні квіткові композиції, що створюють унікальне освітлення в інтер’єрі. Кожна люстра з цієї серії має індивідуальну форму, що нагадує розкриту квітку.Маленькі деталі латунної фурнітуридодають люстрам ще більшої елегантності та розкішного вигляду.
Колекція представлена в п’яти варіаціях:
- SG52-400— люстра з відкритими пелюстками, схожа на півонію (Ø 40х15 см).
- SG53-390— форма, що нагадує квітку нарциса (Ø 38х22 см).
- SG54-400— люстра з ніжно відкритими пелюстками, схожа на камелію (Ø 38х20 см).
- SG55-400— люстра з м’якими вигинами, нагадує тюльпан (Ø 40х25 см).
- SG57-390— люстра, що поєднує елементи квітки лілії (Ø 38х20 см).
Кожна люстра із цієї серії виглядає чудово як окремо, так і в комбінації з іншими моделями, створюючинеповторну світлову композицію. Усі моделі оснащенівбудованими світлодіодамипотужністю 14 Вт інейтральним світлом, що забезпечуєм’яке та рівномірне освітленнявашого простору.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 25 см |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма | Квітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 40 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фурнітури | латунь |
| Максимальна висота | 130 см |
| Матеріал корпусу | Акрил |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Потужність, Вт | 14 |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | SG52 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 4 235 ₴









