Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія дизайнерських підвісних світильників LEDAвметалевому корпусі кольору латуньзнеоновою вставкоюстане вишуканим акцентом у вашому інтер’єрі. Кожен світильник маєметалеву дугу, прикрашену маленькимиметалевими кульками, зсвітловою неоновою частиною 4000Kв середині, що додає йому сучасного вигляду та елегантності. Ця серія представлена в трьох варіантах:
- Одинарний корпус(Арт: A99-950*2000-1 AB)—загальна довжина підвісної частини—200 см, потужність —10 Вт
- Потрійний корпус(Арт: A99-950*2000-3 AB) —загальна довжина підвісної частини—200 см, неону — 75см, потужність — 32Вт
- Корпус із 6 дугами(Арт: A99-2000*2000-6 AB)—загальна довжина підвісної частини—200 см, неону — 65см, потужність — 86Вт
Форму світильника можна змінювати, регулюючи відстань між точками кріплення, що дозволяє створюватибільш або менш вигнуті дуги, адаптуючи люстру під різні простори.
Ці світильники чудово підходять дляпросторих кімнат,арт-просторів, а також длякомерційних приміщень(ресторанних зон, шоу-румів), де вони стануть стильним і ефектним доповненням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Овал |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 200 мм |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 120 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Мінімальна висота | 80 см |
| Потужність, Вт | 10 |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | MBJ 1 |
| Тип кріплення | Хрестовина + трос |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
- Ціна: 5 055 ₴






