Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник на три кільця у сірому корпусі — стильне рішення для сучасних просторів, де важливі дизайн і функціональність. Діаметр кожного кільця становить 50 см, а загальний діаметр композиції — 80 см при висоті 16 см.
У світильник інтегровані потужні вбудовані світлодіоди 110 Вт, які підтримують три режими освітлення: теплий, холодний, нейтральний, а також маютьRGBпідсвітку(9-12 Вт). Завдяки цьому легко створити потрібну атмосферу у приміщенні в будь-який час доби.
Модель комплектується зручним пультом керування для швидкої зміни режимів. Ідеально підходить для віталень, спалень або просторих обідніх зон.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 16 см |
| Основні атрибути | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 80 мм |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Наявність пульта д/у | Є |
| Потужність, Вт | 110 |
| Режим нічника | Є |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 22х4 см |
| Світлова температура | RGB |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 5 445 ₴








