Настінно-стельовий світильникз імітацієюмісяця— це унікальна модель, яка привнесе ноткусучасного мистецтвадо вашого інтер’єру. Світильник маєчорний металевий корпусі середину виконану із інноваційного матеріалуResin, що імітуєгіпсзфактурним напиленням, яке точно відтворюєповерхню місяця. Такий дизайн створюєнезвичайний візуальний ефект, додаючи приміщенню атмосферності та оригінальності.
Світильник оснащенийвбудованими світлодіодами, що випромінюють три режими освітлення:тепле,нейтральнетахолодне світло, даючи можливість налаштувати освітлення під ваші потреби. Світло підсвічує фактуру, створюючимістичну атмосферу.
Модель доступна у двох варіантах:
Діаметр30 см(потужність 22Вт, по 12Вт для теплих і холодних режимів).
Діаметр60 см(потужність 44 Вт, по 22 Вт для теплих і холодних режимів).
Такий світильник ідеально підходить длямінімалістичних,лофтабомодернихінтер’єрів. Використовується якбрачилюстра, він стане чудовим доповненням длявітальні,спальніабокоридору.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Діаметр корпусу | 60 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Resin |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Потужність, Вт | 44 w |
| Розмір монтажної планки | 54 см |
| Розмір стельової основи | 55х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | W 136 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
- Ціна: 4 755 ₴









