Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасне декоративне браз оригінальною конструкцією — це поєднаннястильного дизайнутафункціональної естетики.Хромована металева планказ оригінальнимповоротним світловідбивачемстворює інноваційне освітлення, що дозволяє налаштуватикут світладля різних ефектів. Світло відвбудованих світлодіодівпотрапляє надзеркальний хромований кругØ 10,5 см і відбивається від нього, створюючинеймовірні узори на стіні, які додають просторуунікальностітадинаміки.
Модель представлена в двох варіантах:
- зодним світловідбивачем(висота корпусу 33 см, ширина 10,5 см, відступ від стіни 9 см) —потужність 1 Вт
- здвома світловідбивачами(висота корпусу 38 см, ширина 10,5 см, відступ від стіни 13 см) —потужність 1,7 Вт
Це бра стане виразнимдекоративним акцентому сучаснійвітальні,спальнічихолі, підкреслюючиелегантний стильвашого інтер’єру.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 10.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 33 см |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Довжина корпусу | 33 |
| Колір корпусу | Хром |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність, Вт | 1 |
| Розмір монтажної планки | 32,5 см |
| Розмір стельової основи | 33х2,5 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | W789 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
- Ціна: 2 815 ₴











