Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Видовжена хвилеподібна LED люстрав чорному металевому корпусі, яка стане елегантним акцентом в будь-якому інтер'єрі. Модель представлена у двох розмірах корпусу:
- 100x23 см — потужність 16 Вт
- 120x23 см — потужність 18Вт
Світильник оснащенийвбудованими світлодіодамина 3 світлових режими (тепле, нейтральне та холодне світло).
Висота люстри регулюєтьсявід 50 до 140 см, що дозволяє підлаштувати її під будь-які умови освітлення та стельові висоти. Ця модель стане чудовим вибором длявітальні,їдальнічикабінету, додаючи простору елегантності та витонченості.
Модель ідеально підходить длясучасних інтер'єрівв стилі мінімалізм або хай-тек, де кожен елемент має бути не тільки функціональним, але й стильним.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина корпусу | 100 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Потужність, Вт | 16 |
| Розмір монтажної планки | 39,5 см |
| Розмір стельової основи | 40х6х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | K25L |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Прямокутник |
- Ціна: 3 795 ₴







