Представляємо ще одну надзвичайно актуальну модель бра із спотом на корпусі. Його дизайнскладається із видовженої металевої основи (30х4х3 см) таповоротного спота(10х2,5 см). Воно має витончений сучасний мінімалістичний і водночас практичний дизайн.
Довжина корпусу - 30 см, ширина - 4 см, відступ від стіни (макс.) - 14 см. Конструкція бра має вбудовані Led-елементи у споті та металевій стіновій основі, що випромінюютьнейтральне світло.Потужність бра загальна - 8 Вт(спот - 3 Вт, основа - 5 Вт).
Перевагою даної моделі бра є наявність на корпусі двох роздільних вимикачів тарозʼєм USB (1А), щодозволяє зручно заряджати пристрої.
Серія цих бра включає моделі у трьох кольорах корпусу (білий, чорний та латунь) та у двох конфігураціях (спот зліва або справа), томулегко адаптується до будь-якого інтер’єру та забезпечує максимальний комфорт у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 3 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 4 см |
| Відступ від стіни | 14 см |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Потужність, Вт | 8 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 10х2,5 см |
| Розмір стельової основи | 30х4х3 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WJ 028/2 |
| Сторона | Права |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для дитячої |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 1 695 ₴







