Витончене й сучасне браз металевим видовженим плафоном — ідеальний варіант для тих, хто шукає щось лаконічне, стильне та візуально чисте. Дизайн цієї моделі поєднує естетику мінімалізму з розкішшю металевого покриття. Завдяки формі корпусу у вигляді витягнутого циліндра з делікатно заокругленим кінцем, бра виглядає сучасно, ненав'язливо, але ефектно.
Корпус виготовлений із металу та доступний у двох кольорах —чорномуталатунному, що дозволяє інтегрувати модель у різні стилі інтерʼєру: від модерну до арт-деко.Габарити — 42×12×12 см, джерело світла —1 лампочка G9, яка дає м’яке та акцентне освітлення.
Завдяки своїй формі та направленості світла, модель ідеально підходить для освітлення дзеркальних зон, коридорів, спальнь або декоративних композицій на стіні.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 42 см |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |
| Розмір плафона | 24х4,5 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Серія | W 1825 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 2 145 ₴





