Сучасна кільцева люстра в елегантному неначе перекрученому корпусі (як ніби символ нескіечності)— це витончене поєднання трендового дизайну та функціонального освітлення. Її лаконічна форма з м’якими обрисами ідеально пасує до мінімалістичних, модернових і скандинавських інтер’єрів.
Модель представлена у 2-х кольорах: чорному та кольорі сатин, а також у двох розмірах корпусу — діаметром 60 або 80 см при висоті корпусу 15см. Завдяки регульованій підвісній системі, люстру можна встановити на висоті від 45 до 160 см, що дозволяє адаптувати її до різних приміщень і потреб.
Вбудоване LED освітлення з 3-ма режимами освітлення: тепле, нейтральне та холодне світло.Це дозволяє підібрати комфортне освітлення, як для спальні так і для робочих зон, віталень або просторих холів. Ця люстра не лише джерело світла, а й стильний акцент, який додає простору сучасного шарму.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр корпусу | 80 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 160 см |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Потужність, Вт | 106 w |
| Розмір монтажної планки | 14,5 см |
| Розмір стельової основи | 18,5 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | MJ340 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 9 845 ₴




