Нова серія люстр, що поєднує елегантність сучасного дизайну з класичними нотками, додаючи інтер’єру вишуканості. Основний акцент –скляні плафонидвох розмірів діаметром 10 та 12 см, розташовані навколо металевого кільця. У серії представлені варіанти із білим, чорним або латуннимкорпусом в поєднанні із білими або прозорими плафонами.
Також люстри доступні у 3-х комплектаціях:
- 9плафонів(12 см - 4шт, 10 см - 5шт), кільце 40см, загальний діаметр 60см
- 14плафонів (12 см - 6 шт, 10 см - 8 шт), кільце 55 см, загальний діаметр75 см
- 18плафонів (12 см - 8шт, 10 см - 10шт), кільце 73см, загальний діаметр95см
Всі плафони мають цоколь G9, що забезпечує легку заміну ламп і вибір джерел світла. Висота люстри регулюється, що робить її універсальною для приміщень з різною висотою стелі.
Ця серія люстр чудово підходить для різних типів інтер’єрів. Їх можна використовувати як у вітальні або спальні, так і в обідніх залах чи холах. Люстри ефектно виглядають як окремо, так і в поєднанні з іншими світильниками в одному приміщенні, надаючи йому завершеного та гармонійного вигляду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Форма | Кільце |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 95 мм |
| Діаметр корпусу | 95 |
| Діаметр кільця | 73 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 18 |
| Максимальна висота | 150 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 14,5х2,5 см |
| Серія | BM 62 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 8 485 ₴





