Лінійний LED світильник учорному мінімалістичному корпусіззаокругленими кутамистане чудовим доповненням для сучасного інтер'єру, додаючи йому елегантності та стильного вигляду. Йогопростий та лаконічний дизайнлегко впишеться у будь-яку обстановку, надаючи приміщенню сучасний вигляд. Світильник довжиною120 смі висотою7 сммає підвісну частину завширшки лише2 см, що робить його компактним і витонченим елементом освітлення.
У нижній частині світильник оснащенийсиліконовим розсіювачем, під яким вбудованісвітлодіодипотужністю14 Втзнейтральною температурою світла, що забезпечуєм'яке, комфортне освітленнябез зайвого дискомфорту.
Висота світильника регулюється до136 см, що дозволяє підібрати оптимальну висоту для освітлення потрібної зони.
Цей світильник стане ідеальним рішенням для кухні, вітальні чи їдальні, особливо для підкреслення окремих зон — він виглядатиме особливо ефектно та функціональнонад обіднім столом.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 7 см |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 120 мм |
| Довжина корпусу | 120 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 136 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Потужність, Вт | 14 |
| Розмір монтажної планки | 39,5 см |
| Розмір стельової основи | 40х5,5х3,5 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Прямокутник |
| Ширина | 2 мм |
- Ціна: 5 855 ₴





