Нова серіягеометричних люстр— це витвір мистецтва, який поєднує сучасний дизайн і функціональність. Їхня форма являє собою витягнутий куб/паралелепіпед із прямими геометричними лініями, виготовленими з металевого дротузолотого кольору.
Серія міститьтри люстрирозміром:72х60х60 см,95х60х60 сми120х60х60 см.
На кутах паралелепіпеда та на перетині металевого дроту розташованілампочки(вони входять до комплекту), які забезпечуютьнейтральне денне світло, створюючи приємну та невимушену атмосферу в приміщенні.
Внутрішній простір люстри доповненотрьома рядами скляних паличок-трубочокзавдовжки 80 см (по 3 штуки в кожному ряду, які кріпляться за допомогою силіконових гумок на відстані 10 см від краю металевої основи), що надає їй особливої чарівності та вишуканості.
Соковита основарозміром25х15х4 смз монтажною пластиною15 сми4 тросизабезпечує надійне кріплення. Такий метод кріплення дає змогу легко встановити люстру на необхідній висоті від65 до 230 см. Ці люстри стануть стильним акцентом у будь-якому сучасному інтер'єрі, додаючи йому елегантності й унікальності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 95 мм |
| Довжина корпусу | 95 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальна висота | 230 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Розмір стельової основи | 25х15х4 см |
| Серія | Структурі Titanium |
| Тип кріплення | Монтажна планка + 4 троси |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Форма | Куб |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 25 995 ₴




