Неймовірнаневагома модель підвісного світильниказ трьома прозоримиплафонамирізних розмірів (Ø 15, 11 та 9 см), що опускаються відметалевої стельової основи, виглядає надзвичайно елегантно.Плафонимають вбудованісвітлодіодизтеплою температурою світла, що створюють м'яке, приємне освітлення. Загальнапотужністьцього світильника становить4 Вт, що є оптимальним для декоративного освітлення.
Ця модель представлена удвох кольорах корпусу:латуньтахром, що дозволяє вибрати ідеальний варіант для будь-якого інтер'єру.Загальна висота регулюєтьсявід 60 до 170 см, що дозволяє налаштувати світильник під конкретні умови простору.
Цей стильний та функціональнийсвітильникстане чудовим вибором длявітальні,спальніабокухні, додаючи приміщенню витонченості та елегантності, і стане справжнім декоративним акцентом вашого інтер'єру.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 24 мм |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Потужність, Вт | 4 |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 11 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Світлова температура | 3000 К |
| Серія | AA222 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 24 мм |
- Ціна: 4 325 ₴








