Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний світильникчорного кольору з пластиковим корпусом івбудованими світлодіодамизтеплим світлом 3000K(потужність 6 Вт) стане стильним акцентом для вашого фасаду або інтер'єру.
Розмір світильника: 10,5 х 10,5 см, відступ від стіни — 8 см.Розсіювачвиготовлений з прозорого матового пластику, рівномірно розсіюючи світло і додаючи м'якості освітленню.
Світильник має універсальний дизайн, який дозволяє монтувати його як у виглядіквадрата, так іромба. Це робить його ідеальним дляфасадів,вхідних зонабовсередині приміщень, додаючи сучасного вигляду та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відстань між точками кріплення | 10 см |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Довжина | 10.5 мм |
| Потужність, Вт | 6 |
| Світлова температура | 3000 К |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип кріплення | Монтажні отвори |
| Ширина | 10.5 мм |
- Ціна: 774 ₴









