Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра вскандинавському стилізLEDпідсвіткою стане ідеальним акцентом для вашого інтер'єру. Її елегантний дизайн складається зплавних лінійі виразної форми, що нагадує природнухвилю. Вона оснащена двома світловими лініями, що переплітаються, що створює ефект руху і додає просторусучасного вигляду.Люстра підтримуєтри режими освітлення:нейтральне,теплеіхолодне світло, що дає можливість налаштувати освітлення під ваші потреби.
Модель представленавтрьох кольорах корпусу:чорний,білийізолото, що дає можливість підібрати варіант під будь-який стиль інтер'єру. А також удвох розмірахкорпусу:
- 100х19х19 см - 69 Вт (35 Вт тепле та холодне світло)
- 120х23х23 см -76 Вт (38 Вт тепле та холодне світло)
Ця люстра — ідеальний варіант для освітленняобідніх зону вітальнях, їдальнях чи кухнях, додаючи елегантності і функціональності.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина корпусу | 100 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 120 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Потужність, Вт | 69 w |
| Розмір монтажної планки | 23 см |
| Розмір стельової основи | 45х6х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | H 24L |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Прямокутник |
| Ширина | 19 мм |
- Ціна: 4 785 ₴








