Елегантна підвісналюстразметалевим корпусому стилімодернчудово поєднує функціональність і стиль. Люстра має три ярусипідвісних ниток, які розміщені навколо металевої основи, що створює ефект легкості та вишуканості.Дизайн люстринагадує вуаль або витончену тканину, що додає приміщенню витонченості і аристократичного вигляду.
Модель представлена у двох кольорахметалевого корпусу:хромталатунь, що дозволяє вибрати варіант для різних інтер'єрів. Люстра доступна у трьохдіаметрах: 50 см (на 3 лампи), 60 см (на 4 лампи) та 80 см (на 6 ламп), що дає можливість адаптувати її під різні простори.
ЦокольЕ27дає можливість використовувати лампи на ваш вибір, ависотарегулюється до 70 см, що дозволяє адаптувати світильник під висоту стелі.
Цей світильник чудово виглядатиме в інтер'єрах в стиляхмодерн,арт-деко,гламуртатехно. Він підходить длявіталень,спаленьтастильних комерційних приміщень, створюючи атмосферу розкоші та витонченості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр корпусу | 60 |
| Колір корпусу | Хром |
| Максимальна висота | 70 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серія | MJ294 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 8 748,75 ₴







