Видовжена металева люстравхромовому кольоріз6 білими скляними плафонамидодає інтер'єру елегантності та сучасного вигляду.Довжина корпусулюстри становить120 см, аширина—40 см, що робить її чудовим варіантом для просторих приміщень.Плафони круглої формизабезпечують рівномірне освітлення.
Модель доступна удвох варіантах кріплення:
Тип А— двіточки кріплення: ізстельовою основкоюрозміру10х2,5 смтамонтажною планкою9,5 см, з прикріпленим тросом.
Тип В— одна великастельова основкарозміру50х5х3 см, змонтажною планкою33 см.
Цоколь Е27дає можливість вибирати лампи за бажаною потужністю та температурою світла.Загальна висоталюстри регулюється від40 до 160/175 см, що дозволяє підлаштувати її під будь-яке приміщення.
Цей стильний світильник ідеально підходить длявітальні,спальнічикухні, а також стане чудовим вибором для освітленняобідньої зони, столу чи кухонного острова.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відстань між точками кріплення | 47 см |
| Довжина | 120 мм |
| Колір корпусу | Хром |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна висота | 160 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |
| Розмір плафона | 14 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Серія | SGJ 7 AB |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Форма | Прямокутник |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 5 085 ₴






