Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія видовжених підвісних люстрYQ307 у стилі Loft— це вдале поєднання сучасної геометрії, мінімалізму та виразних деталей. Чорний металевий корпус у поєднанні ззолотою фурнітуроюнадає виробам вишуканого контрасту та стилю.
Скляні плафони округлої форми (діаметромØ15 см) доступні утрьох кольорах:білий,прозорийтаграфітовий, що дозволяє легко підібрати люстру під будь-який інтер’єр.
Серія маєдві комплектації:
- на3 плафони— довжина65 см, ширина15 см
- на 4плафони— довжина90 см, ширина15 см
Кожна модель оснащенавбудованими цоколями E27, що дозволяє самостійно обирати лампи за потужністю та температурою світла.
Завдяки можливості регулювання висоти до120 см, люстра ідеально підійде для зон над обідніми столами, барними стійками або робочими поверхнями, додаючи інтер’єру гармонійного освітлення та стилю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 90 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фурнітури | Золотий |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 120 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 33 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Серія | YQ 307 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Прямокутник |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 2 635 ₴




