Неймовірний підвісний світильниквиконаний у формі стилізованої прозороїквітки із акрилу Ø 50 см, з м’якими різьбленими елементами, що чудоворозсіюють світло. Усередині квітки, під прозорим плафоном із оргскла, розміщенісвітлодіоди потужністю 8 Втз делікатнимлатунним обвідком, що додає елегантності та сучасного вигляду.
Цей дизайн створює затишну,повітряну атмосферу, підкреслюючивитонченість простору. Стельова частина світильника виготовлена збілого металу, що гармонійно поєднується з плафоном, надаючи люстрі цілісного та елегантного вигляду.
Загальна висота світильникарегулюється в межах від35 до 160 см, що дає змогу адаптувати світильник до будь-яких розмірів приміщення.
Світильники цієї серії ідеально підходять дляспалень,дитячих кімнат,лаунж-зончивіталень, де важливе не лише функціональне освітлення, а йделікатна декоративність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма | Квітка |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 50 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір фурнітури | латунь |
| Максимальна висота | 160 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Потужність, Вт | 8 |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 11 795 ₴







