Кільцева підвісна люстра з15 прозорими плафонами-кулямирізних діаметрів (8/10/12/15 см), розташованими хаотично на білому металевому корпусі, створює ефект легкості і елегантності в будь-якому інтер'єрі.
Діаметр металевого кільцяскладає55 см, а загальний максимальний діаметр люстри з плафонами досягає80 см, що залежить від розміщення плафонів. Ця модель також маєрегульовану висотупідвісу, яку можна оптимально налаштувати в межах від45 до 140 см, що дає можливість адаптувати люстру під різні простори.
Ідеальний вибір длясучасних інтер'єрів, ця люстра стане чудовим доповненнямкухні,вітальні,спальніабо стильнихкомерційних приміщень, додаючи їм сучасного вигляду та оригінального акценту.
Модель у білому металевому корпусі із прозорими плафонами представлена у декількохкомплектаціях (кільцеві люстри: на 15 та 24 плафони; видовжені: на 8, 10 та 14 плафонів)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Форма | Кільце |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відстань між точками кріплення | 47 см |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр кільця | 55 см |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ламп | 15 |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 1,5 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 6х2 см |
| Серія | AT 32 WT |
| Тип кріплення | Монтажна планка + 2 троси |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 9 925 ₴





