Сучасне браучорному металевому корпусізспотомтанижньою підсвіткоюстане стильним доповненням до будь-якого інтер'єру. Ця модель доступна удвох варіантах:правийталівий, що дозволяє зручно розмістити бра в приліжковій зоні з обох боків ліжка, в залежності від розміщення споту та вимикача.
Розміри бра:довжина— 36 см,ширина— 12 см,відступ від стіни— 14 см.Плафон-спотмає видовжену форму (8x2,5 см) і виготовлений зчорного металу, а також оснащенийрегулюючим механізмом, що дозволяєнаправляти потік світлав потрібному напрямку.
Ця модель бра обладнанароздільним вимикачем на корпусі, що дозволяє зручно керувати освітленням:окремо включати спот або підсвітку, що додає універсальності використанню.
Потужність— 7,4 Вт (з них 3 Вт — для споту). Світло маєнейтральну температуру, забезпечуючи комфортне освітлення для різних ситуацій.Ця модель чудово підходить дляспальні,дитячоїкімнати чивітальні, додаючи атмосферу затишку та стилю в інтер'єр.
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 14 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Потужність, Вт | 7,4 |
| Розмір монтажної планки | 27 см |
| Розмір плафона | 8х2,5 см |
| Розмір стельової основи | 28х4,5х4 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WJ029/2 |
| Сторона | Ліва |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для дитячої |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 2 275 ₴








