Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодне бразбілим корпусомтасиліконовим розсіювачемпоєднує в собісучасний дизайнтафункціональність. Йогогеометрична форматам’яке світлододають простору затишку і елегантності.
Висота брастановить24 см(з вимикачем — 31 см), ширина —19 см, а відступ від стіни —25 см, що робить його ідеальним для розміщення в будь-якому приміщенні. Світильник маєтри світлові режими: тепле, нейтральне та холодне світло, з потужністю20 Вт(по10 Втдля кожного з двох неосновних режимів).
Шнурочок-вимикачна корпусі додає зручності у використанні. Це бра стане чудовим вибором длявітальні,спальніабокоридору, створюючисучасний акценттакомфортну атмосферув інтер’єрі.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 24 см |
| Відступ від стіни | 25 см |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Потужність, Вт | 20 |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір стельової основи | 10,5х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
- Ціна: 625 ₴









