Стильне мінімалістичне бра маєкруглу металеву основузповоротним спотомрозміром 13,5х3 см. Мінімалістичний та сучасний дизайн чудово поєднується з практичністю, роблячи цю модель ідеальним вибором для будь-якого інтер’єру.
Довжина бра - 14 см, ширина - 9 см,відступ від стіни - 12 см. Ця модельпредставлена у двох варіантах металевого корпусу:
- біла основа із чорним спотом
- чорна основа із латунним спотом
Такі варіації кольорів дозволяють підібрати варіант, який гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Бра обладнаневбудованими світлодіодами потужністю 3 Вт, що підтримуютьнейтральну температуру світла, забезпечуючи комфортне освітлення в будь-якій ситуації.
Завдяки продуманій конструкції та елегантному дизайну,це бра стане стильним акцентому вашому просторі, забезпечуючи не тільки освітлення, але й додаючи інтер’єру сучасного вигляду.
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 9 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 3 |
| Розмір монтажної планки | 5,5 см |
| Розмір плафона | 13,5х3 см |
| Розмір стельової основи | 8х6 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | B326/1 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для дитячої |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 1 395 ₴







