Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра Arcola— це елегантне декоративне освітлення зметалевим корпусомтабілим скляним матовим плафономдіаметром10 см. Стриманий і сучасний дизайн цієї моделі вносить нотки витонченості у будь-який інтер’єр.
Довжина бра— 15 см,ширина— 13 см,відступ від стіни— 15 см. Модель доступна в двох кольорах корпусу:чорнийталатунь, що дозволяє вибрати варіант, який найкраще підходить до вашого інтер'єру. Цоколь G9дозволяє використовувати лампу відповідно до ваших вимог щодопотужності та температури світла.
Для зручності користувача, бра оснащеневимикачем на корпусі, що забезпечує легке керування освітленням. Це компактне бра стане ідеальним доповненням для коридору, передпокою чи іншої кімнати, де важлива не лише функціональність, а й стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 13 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Серія | WJ 56/1 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для дитячої |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 1 315 ₴







