Стильне мінімалістичне бра маєкруглу металеву основузповоротним спотомрозміром 10х2,5 см. Мінімалістичний та сучасний дизайн чудово поєднується з практичністю, роблячи цю модель ідеальним вибором для будь-якого інтер’єру.
Ця модель бра представлена у трьох кольорах металевого корпусу:білий,чорнийтасатин, що дозволяє підібрати варіант, який гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. А також у двох діаметрах корпусу: 15 та 20 см, в обохвідступ від стіни— 15 см.
Бра обладнаневбудованими світлодіодами потужністю 6 Вт, що підтримуютьнейтральну температуру світла, забезпечуючи комфортне освітлення в будь-якій ситуації.
Завдяки продуманій конструкції та елегантному дизайну,це бра стане стильним акцентому вашому просторі, забезпечуючи не тільки освітлення, але й додаючи інтер’єру сучасного вигляду.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 21 см |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Колір корпусу | Сатин |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 6 w |
| Розмір монтажної планки | 11,5 см |
| Розмір плафона | 10х2,5 см |
| Розмір стельової основи | 7х12 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WJ034 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для дитячої |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 1 825 ₴






